Enkele bericht bekijken
Oud 13 August 2005, 12:38   #289
chica
Bianca
 
chica's Avatar
 
Geregistreerd op: 8 March 2002
Locatie: de Zilk
Berichten: 6.892
Stuur een bericht via MSN naar chica
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door bartje518
Nou, wat er dan nog bij komt is dat zij vorig jaar al eens de 'stoute schoenen' heeft aangetrokken toen ik nog met Linda had Toen heeft zij gezegd dat ze gek was op mij, maarja, toen heb ik er natuurlijk niks mee gedaan. Ik hoef dus niet meer te verwachten dat zij nóg eens het initiatief neemt..

Ik denk wel dat ik kan volhouden gewoon met haar om te gaan. Dat lukt me nu ook al lange tijd en ik kan sowieso makkelijk vriendschap onderhouden met vrouwen, dus het is alleen de vraag of ik wil wagen meer te krijgen of niet, haha!
Dan heb je meer kans dat ze nu nog steeds gek op je is.. Als je zeker weet dat je het wilt proberen moet je het doen! Zolang het je vriendschap maar niet kapot kan maken

Ik ben nog steeds heel blij met de vriendschap die ik met die jongen aan het opbouwen ben.. We zijn al goede vrienden, maar volgens mij zit onze vriendschap nog steeds in een stijgende lijn
__________________
http://juf-bianca.blogspot.com
- Als je loslaat heb je twee handen vrij -
- Verander vastbesloten van mening -
chica is offline   Met citaat antwoorden