Enkele bericht bekijken
Oud 29 September 2005, 09:08   #6
bartje518
Aachen TSV
 
bartje518's Avatar
 
Geregistreerd op: 12 January 2002
Locatie: Friedrichshain
Berichten: 13.372
Stuur een bericht via MSN naar bartje518
Standaard

'Utrecht wil Gregoor van Dijk'

FC Utrecht heeft interesse in Gregoor van Dijk, zo meldt het AD. Beide partijen hebben dit reeds indirect bevestigd. Het contract van de 23-jarige middenvelder van Roda JC loopt aan het eind van dit seizoen af.

"Ik heb al een tijdje geleden met Roda gesproken over contractverlening, maar daar kwamen we niet uit. Het is nog te vroeg in het seizoen om beslissingen te nemen. Maar in beginsel sta ik open voor een nieuwe club. FC Utrecht? Ja, waarom niet? Ze hebben al eerder geprobeerd om me te halen", aldus van Dijk in de krant.

Ook van FC Utrecht-kant is de naam van Dijk al gevallen: "Indertijd is het niet doorgegaan, hij gaf er de voorkeur aan met zijn vader mee te gaan. Maar ik vind hem nog steeds een interessante speler. Een echte winnaar, die, denk ik, uitstekend bij de clubcultuur van FC Utrecht zou passen", aldus trainer Foeke Booy van de Domstedelingen.

Bron : voetbalprimeur

Gelukkig! Eindelijk de laatste Nederlander uit Kerkrade verdreven! Nu hier nog een Aziaat en een Noord-Amerikaan voor terughalen en dan hebben we alleen Antarctica nog niet! Een Aziaat lijkt me wel wat, maar ik hoop niet op een Japanner of Zuid-Koreaan. Dan wel iets echt exotisch dat nog niemand anders heeft...een Kirgiziër of Sri-Lankees of zo!
Wat Antarctica betreft ligt het helaas wat moeilijker, maar ik heb al m'n hoop gezet op Wiel Körver die daar een voetbalschool voor pinguins schijnt op te willen starten!

Hoezo je wordt er cynisch van
__________________
FC Energie Cottbus-Alem. Aachen 0-2 Alem. Aachen-Arminia Bielefeld 2-0 VfB Stuttgart-Alem. Aachen 3-1 Alem. Aachen-Borussia Dortmund 1-4 1. FC Nürnberg-Alem. Aachen 1-0 Werder Bremen-Alem. Aachen 3-1 Alem. Aachen-Hertha BSC 0-4 Eintracht Frankfurt-Alem. Aachen ..-..
bartje518 is offline   Met citaat antwoorden