Enkele bericht bekijken
Oud 15 October 2005, 21:54   #25
K@rima!
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard Re: Wie vind jij dat nieuwe Forumbaas moet worden?

Banaan: goeie kandidaat voor films en tv
elvenkindje: niet mijn favoriet. Vaak hele sarcastische antw. leuk hoor, maar verder..
AMF: leuke reacties altijd:. Serieus en geen kontenlikker ofzo. Gezondheid & Lifestyle en liefde en dating. Een beetje de fora waar je wel goed advies kunt gebruiken.
Sanne: niet erg vaak op het forum, maar als ze er is wel serieuze reacties. seksualiteit misschien iets voor jou? Oh, en ik vergeet het MF! Dit vind ik echt iets voor jou, daar ben je nl wel vaak.
Bazzemans: goeie voor Discussie en actualiteiten. De beste van wie zich heeft aangemeld, voor dit forum.
L_angeldc: Vaak op het forum en altijd wel relaxt.Iemand die meteen zegt waar het op slaat, zeker iemand die orde kan houden. Merk ik vaak aan reacties waar je zegt dat men nou wel genoeg heeft gezeikt. Goed voor muziek, partyforum, the lounge.
  Met citaat antwoorden