Enkele bericht bekijken
Oud 16 October 2005, 16:35   #47
thali
architect of life
 
thali's Avatar
 
Geregistreerd op: 29 May 2004
Locatie: Belgica
Berichten: 7.713
Standaard Re: Re: Re: Re: Beste Leeringen.Com Standpunten (J.Molendijk)

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jan-Molendijk

Gratis studeren, met royale studiefinanciering,
-Motivatie: geen belemmeringen, iedereen de zelfde kansen.
Ik stel me dan wel vragen bij dat gratis studeren: hoe kan je zoiets realiseren? Door de schoolkosten in de belastingen te verwerken? Dan mag de gemiddelde burger opdraaien voor gelijk welke student?
Het is misschien wel gunstig voor de toekomst van het land, maar ik denk dat je de mensen beter bereikt door de studiebeurs toegankelijker te maken.
De mensen gaan school/studeren iets vanzelfsprekends vinden als je het in de belastingen verwerkt, net zoals bijvoorbeeld milieutaks. Als je extra moet betalen voor een elektrisch apparaat ga je er in mijn ogen iets langer bij stilstaan dan als je jaarlijks twintig euro meer moet invullen op je belastingsbrief.
Als je ergens voor wilt studeren, moet je er een beetje moeite voor over hebben. Ik denk dat veel personen gaan redeneren als "En we doen er nog een jaartje bij, want het is toch gratis."
__________________
bombing for peace is like fucking for virginity
beauty booty killerqueen
thali is offline