Enkele bericht bekijken
Oud 14 November 2005, 14:15   #21
Foetsy
aber, warum?
 
Geregistreerd op: 23 May 2002
Locatie: Zuid-Holland
Berichten: 657
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MrInsane
De mens heeft de evolutie eigenhandig voor mekaar, neem nou als voorbeeld die proeven met het dna, als wij als mensheid zeggen dat dat toch mag met proeven op andere mensen.
Wie weet hadden we dan allang een verjongskuur uitgevonden en ging er niemand meer dood, of kreeg niemand meer erge zeldzame ziektes.
Denk daar maar eens overna!!
Er is een veschil in technologische ontwikkelingen en evolutie he. Wil je dan technologische ontwikkelingen echt tot evolutie rekenen, dan evolueert een auto wel. Je staat er versteld van hoeveel verschil er is als je de model T-Ford vergelijkt met de Toyota Prius.
Het veranderen van een grasveld naar een heide is geen evolutie.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Kwak
Ik bedoel dus wel dat de selectie belangrijk blijft, alleen is deze niet meer natuurlijk. Juist omdat we het heft in eigen hand kunnen nemen evolueren we sneller.
Maar het afbreken van een zwangerschap of het bepaalde mentaal gehandicapte mensen verbieden van kinderen krijgen vind ik nou niet echt een evolutie versnelling. Hoogstens een voorkoming dat de mens zwakker wordt. Waarop selecteren wij dan nog? En de natuur?
__________________
It is the things you believe in which make you human
Foetsy is offline   Met citaat antwoorden