Onderwerp: [enquete] SOAIDS
Enkele bericht bekijken
Oud 17 February 2006, 22:50   #14
dext0r
veteraan
 
dext0r's Avatar
 
Geregistreerd op: 23 November 2001
Locatie: Zwolle
Berichten: 14.938
Stuur een bericht via ICQ naar dext0r
Standaard Re: Re: [enquete] SOAIDS

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door L_angeldc
8. Opmerkingen of suggesties:
denken jullie echt dat mensen een spelletjes over soa's en aids gaan spelen?
tijdens mijn safe-sex voorlichtings werk voor de GGD sloegen juist de kraskaartjes, als 'spelletje' het beste aan bij de jeugd..
je hebt dus een vraag, en hebt dan 3 antwoorden, je moet t vakje open krassen om er achter te komen wat het juiste antwoord is / of je goed hebt geantwoordt. het concept van spelletjes en informatie overbrengen werkt vaak wel..
hoewel ik niet weet in hoeverre je jeugd vrijwillig naar bijv. een website toe kunt laten gaan in de weet dat ze er al voorlichting krijgen over het onderwerp...meeste jongeren hebben geen interesse in de voorlichting of weten niet waar ze voorlichting moeten zoeken.. het liefst krijgen ze de informatie op een simpele en handige manier aangereikt.
__________________
hoi ik koop mijn vette dag aanbiedingen op http://aanbiedingvandaag.nl
dext0r is offline   Met citaat antwoorden