Enkele bericht bekijken
Oud 5 April 2006, 17:43   #1
Walt
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard Kan Iemand Mij Helpen?

Het zit zo:

Mijn computer geeft de foutmelding (niet precies zo een paar dingen heb ik weggehaald):

Er is een probleem gevonden. Windows is afgesloten om schade te voorkomen.


Controleer of er voldoende schijfruimte beschikbaar is.
Schakel het stuurprogramma uit, wanneer dit in het stopbericht is opgegeven, of raadpleeg de fabrikant voor een bijgewerkte versie. Vervang zo nodig de beeldschermadapter.

Raadpleeg de hardwareleverancier voor een eventuele BIOS-update. Schakel BIOS-geheugenopties zoals Caching of Chadowing uit. Als u de veilige modus wilt gebruiken om de andere delen te verwijderen of uit te schakelen en start de computer opnieuw op. Druk vervolgens F8 om Geavanceerde startopties te kiezen en selecteer ze de veilige modus.

Technische modus (mogelijk in het Engels)

*** STOP: 0X0000008E (0X0000005,0X8053P91A,0XBA366BAC,0X00000000)

Bezig met starten van fysieke geheugendump.
De fysieke geheugendump is voltooid.
Neem contact met de systeembeheerder of de afdeling Technische ondersteuning op voor c6||aÆÇ

Als deze fout er komt te staan met een blauw scherm erachter kan ik werkelijk niks meer doen behalve met de knop de pc uit en aan zetten. Daarna doet mijn pc het weer goed en dan toont hij weer dezelfde fout. Dat moment waarop de pc de fout toont is altijd verschilllend.

WEET IEMAND WAAR HET AAN LIGT?

want het is best irritant als je pc vanzelf uitvalt
  Met citaat antwoorden