Onderwerp: Schoolfeesten
Enkele bericht bekijken
Oud 9 April 2006, 15:19   #29
MrInsane
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Nou ik heb twee soorten schoolfeesten meegemaakt, namelijk vanaf groep 6 tot met groep 8 op de basisschool regelde wij als klas zelf voor een feest bij iemand thuis met eten drinken en muziek.
Maar op toen ik eenmaal op het vmbo kwam heb ik alleen in de eerste een schoolfeest gehad, ik ben er wel naar toe gegaan omdat het gewoon gezellig was.
En dat waren de tijden dat je dingen uit probeert zoals roken
Op moment zit ik nu op het MBO en er worden vanuit de studentenvereniging wel feesten georganiseerd, alleen ga ik er niet naar toe omdat het me niet echt gezellig leek.
Voor de rest is er toevallig vrijdag bij ons op school een reunie geweest van de klassen uit de jaren 80 die daar op school gezeten hadden, dit was zeer gezellig vooral het gedeelte waar ik achter de tap stond
Alleen waren de docenten er niet blij mee dat we zelf ook met regelmaat wat achterover gooide
  Met citaat antwoorden