Enkele bericht bekijken
Oud 9 June 2006, 17:47   #2
AMF
Super Lid
 
AMF's Avatar
 
Geregistreerd op: 23 December 2002
Locatie: Utrecht
Berichten: 8.609
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door thali
Meten met twee maten... ik weet het niet hoor. Ik vind het alleen gek dat mensen zo'n drama maken van een dier dat sterft ten gevolge van een mishandeling, terwijl er dagelijks kinderen hetzelfde lot moeten ondergaan. En in mijn ogen is een kinderleven nu net ietsje meer waard dan dat van een hond.

Of het nu in Afghanistan is of in west-Europa. Die kinderen hebben er niet voor gekozen om daar geboren te worden, net zoals die hond niet heeft gekozen om die persoon als baas te krijgen.
Dat laatste ben ik wel met je eens hoor, maar over dat eerste, waarom is het leven van een hond minder waard dan dat van een kind? Komt er toch op neer dat mensen superieur zijn? En van dat idee hou ik niet zo.

Maar het is een beetje hetzelfde verhaal als dat wanneer er een keer een orkaan over een of ander Zuid-Amerikaans land waait er gelijk tig gironummers worden geopend, maar van een burgeroorlog in een willekeurig Afrikaans land met minstens zoveel slachtoffers hoor je amper iets.
__________________
Uw advertentie hier?
AMF is offline   Met citaat antwoorden