Enkele bericht bekijken
Oud 27 June 2006, 14:42   #39
Foetsy
aber, warum?
 
Geregistreerd op: 23 May 2002
Locatie: Zuid-Holland
Berichten: 657
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door Keira
(Onze grote zondvloed was trouwens een ondergelopen stuk land, dit is nu een meertje!)
En Odysseus zwierf niet op de Middelandse zee rond maar rond de Noordzee en de Atlantische kust van Frankrijk etc. . Want waar komen alle stadjes die eindigen op kerke vandaan? Van Kirke natuurlijk! (ik verzin dit niet, er schijnen mensen te zijn die dit echt proberen te bewijzen)

Jullie gaan er trouwens wel van uit dat de Bijbel eigenlijk is Christendom is, toch? Is er onder de Christenen zelf niet onenigheid over wat het Cristendom nu precies is? De Katholieken die alles-wat-de-paus-zegt het Christendom vinden en de protestanten die de bijbel het Christendom vinden. Net zoals de Sji'ieten en de Soennieten.
En dan heb ik het nog maar over de 2 grootste kerkgemeentes (of wat het woord ook moge zijn) terwijl er eigenlijk velen zijn, die allemaal claimen de juiste te zijn.

Misschien is de bijbel slechts een interpretatie van het Christendom, een interpretatie die toevallig al lang mee gaat en vele volgelingen heeft.
__________________
It is the things you believe in which make you human
Foetsy is offline