Enkele bericht bekijken
Oud 3 July 2006, 11:56   #32
bartje518
Aachen TSV
 
bartje518's Avatar
 
Geregistreerd op: 12 January 2002
Locatie: Friedrichshain
Berichten: 13.372
Stuur een bericht via MSN naar bartje518
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door Tyskie
Ik vind 't opvallend dat jij in vorige jaren enthousiaster was over die Duitse ploeg dan nu... terwijl ze nu eindelijk goed voetbal laten zien.

Die Tim Borowski komt op mij over als een gluiperdje, maar ik ken 'm niet echt..

Het succes van het Duitse elftal laat misschien ook zien dat we in Nederland niet zo moeilijk moeten doen over geïmporteerde spitsen.
Voorgaande jaren was vooral Rudi Völler die ervoor zorgde dat ik sympatie had voor die Mannschaft Een sympatieker figuur bestaat bijna niet

Tim Borowski heeft in 2004 bij de bekerfinale een speler van Aachen op schandalige wijze een rode kaart aangenaaid (Figo is er niets bij), waarvan zelfs Keizer Franz zei dat het niet op een voetbalveld thuishoorde. Daarnaast maakte hij toen Aachen met 10 man speelde nog een doelpunt ook waardoor Aachen met 3-2 verloor. Vandaar..
__________________
FC Energie Cottbus-Alem. Aachen 0-2 Alem. Aachen-Arminia Bielefeld 2-0 VfB Stuttgart-Alem. Aachen 3-1 Alem. Aachen-Borussia Dortmund 1-4 1. FC Nürnberg-Alem. Aachen 1-0 Werder Bremen-Alem. Aachen 3-1 Alem. Aachen-Hertha BSC 0-4 Eintracht Frankfurt-Alem. Aachen ..-..
bartje518 is offline