Citaat:
Origineel gepost door Ar-Tuur
Tegen dit soort drogredenen kan ik niet op discussieren. Natuurlijk, alle persbureau's, regeringen en hulporganisaties trappen in die propaganda. De veiligheidsraad is vanwege loze propaganda bijeengekomen. Er worden slechts strijders in flatgebouwen geraakt! Zo lust ik er nog wel een paar. Of de precieze aantallen nou kloppen zal mij een worst wezen, feit is dat Israël bezig is als een olifant in een porseleinkast. Sta je dan compleet kritiekloos ten opzichte van de Israëli's?
Zijn alle berichten vanuit jouw geliefde Israël overigens zuiver, objectief en wars van enige vorm van propaganda?  Beschik jij over je eigen, onafhankelijke en waarheidsgetrouwe bronnen vanuit de frontlinie?
|
Ik sta gewoon zeer kritisch tegenover berichten over 60 doden waarvan 40 kinderen, als het later om "slechts" in totaal 27 doden en gewonden gaat. Dat is gewoon pure propaganda om de internationale opinie aan de kant van Libanon te krijgen, Maar die bijstelling wordt nergens terug gevonden in de grote headlines. Israel heeft namelijk geen enkele reden om opzettelijk kinderen te bombarderen, integendeel zelfs.
En je hoeft echt niet zelf aan het front te zitten om er achter te komen dat bronnen elkaar tegenspreken
Maar ik heb wel kritiek op Israël hoor, het aanvallen van noordelijke gebieden zoals de stad tyrus en andere soennitische en christelijke gebieden is natuurlijk volstrekt onnodig, aangezien dat de hezbollah op geen enkele manier zal verzwakken