Onderwerp: Weerwolfspel deel 5
Enkele bericht bekijken
Oud 20 January 2007, 13:49   #236
niemand
Super Lid
 
Geregistreerd op: 13 January 2004
Berichten: 11.656
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door bruggi Bekijk Bericht
Hier, nog een reden om Niemand en Ash-hoole te verdenken. Ze proberen allebei om Tyskie opgehangen te laten worden. Nogmaals: niet slim naar mijn mening! Tyskie speelt volgens mij juist heel open, hij legt precies uit hoe hij handelt dit spel. Hij zegt er nota bene zelf bij waarom we hem idd zouden kunnen verdenken! Door de manier waarop hij dat doet vertrouw ik hem alleen maar meer. Ik denk echt dat we Tyskie NIET moeten ophangen mensen. Luister nou eens een keer naar mij , anders wordt het echt alleen nog maar erger en winnen we nooit meer.

Niemand of Ash-hoole aan de galg wat mij betreft. Samen Tyskie zwart proberen te maken... zou goed kunnen dat zij juist weerwolven zijn. Of 1 van hen, en de ander praat gewoon een beetje mee als dorpeling omdat ze niet goed nadenkt over Tyskie .
Ken ik er nog 1.
Jij verdedigd tyskie ook op een erg sterke manier waardoor ik het gevoel krijg dat jij samen met tyskie een weerwolf bent.
Dit klinkt mij beter in de oren dan de theorie die jij hebt, gezien ik van mezelf weet dat ik een dorpeling ben en ik dus niet met asshoole samen werk als wolf.
__________________
Last edited by niemand; Vandaag at 01:19.
niemand is offline   Met citaat antwoorden