Ik heb alle nieuwe posts nog eens doorgelezen en tja, eigenlijk zijn het weer dezelfde argumenten en verdenkingen die terugkomen. Veel nieuw kan ik dus niet zeggen.
Spijtig inderdaad dat onze wolfsbane dood is, maar anderzijds is hij niet waardeloos gestorven. Hij heeft tenslotte de wolven één ronde kunnen tegenhouden.
Citaat:
maar goed, wellicht is de aanval van de weerwolven 2 rondes terug dankzij hem mislukt, en is zijn functie toch nog goed van pas gekomen
|
Volgens mij bedoel je met die 'wellicht' dat je daar niet zeker van bent, maar dat kan je wel zijn hoor. Steve is opgegeten door de wolven, en de wolfsbane kan pas opgegeten worden door de wolven als ze hem voor de tweede keer 'kiezen'.
Ik wacht nog even af met stemmen, maar voorlopig vind ik Impressions in ieder geval verdachter dan Biffy.