Enkele bericht bekijken
Oud 27 March 2007, 14:31   #33
CharmedOne
Lid
 
CharmedOne's Avatar
 
Geregistreerd op: 2 July 2003
Locatie: Rotterdam
Berichten: 8.304
Stuur een bericht via MSN naar CharmedOne
Standaard

Een relatie is gebaseerd op vertrouwen en twijfels kunnen ‘dodelijk’ zijn. Hij heeft denk ik zelf genoeg moeite gedaan om jou die twijfels te ontnemen en meer kan hij ook niet doen. Hij geeft je toch keer op keer weer een kans.

Vraag je gewoon af.. Wat is het waarvoor ik echt bang ben? Wat heb ik nodig om deze situatie veilig te maken?' Wat is het ergste dat zou kunnen gebeuren en hoe waarschijnlijk is het dat juist dat zal gebeuren?

Er is altijd kans dat iemand vreemd gaat of dat de gevoelens plotseling weg zijn, maar dat kan jij net zo goed zijn. Jij zou het toch ook niet fijn vinden als je in zijn plaats stond. Probeer hem gewoon te vertrouwen, ik snap je heus wel dat het moeilijk is, maar als je een relatie heb hoor je gelukkig te zijn en niet heel de tijd met de gedachte zitten van owh wat doet hij nu hij is toch niet met een ander meisje..

Mocht het toch gebeuren, dan is het gewoon een hondenlul en dan is hij je niet waard. Het leven gaat gewoon door.
CharmedOne is offline   Met citaat antwoorden