Citaat:
Origineel gepost door sandraatje
Meestal pak ik gewoon mijn schaar, die is ook best scherp.. Heb er eigenlijk nog niet bij nagedacht dat ik weleens infecties zou kunnen oplopen..
Vind het wel gaaf dat je je er zover in verdiept hebt da je het zelf gewoon een keer gedaan hebt... Dat betekend wel dat je het belangrijk vind om die vriendin te snappen.. En daardoor dus alle mensen een beetje snapt die het doen.
Stoppen lukt nog niet.. ik probeer het wel, maar hoe harder ik het probeer hoe erger het word.. omdat ik er dan de hele dag aan denk... Maar het komt misschien ook wel omdat ik eigenlijk helemaal niet wil stoppen.. Het is een prettig gevoel! En een prettig gevoel wil je niet graag kwijt!
|
Dat is het probleem bij de meeste verslavingen

Daarom zeg ik ook, probeer niet in 1x te stoppen, maar probeer te minderen. Stanly mes werkt beter, ontzettend scherp (pas op!) maar minder grotere lidtekens. Je kan ook krassen ipv snijden. Maar probeer in elk geval de tijd tussen het snijden in elke keer weer te vergroten. Met kleine stapjes kom je het verst