Citaat:
Origineel gepost door Sick Boy
Jullie zeggen altijd bewijs maar dat god bestaat en jullie wijzen meestel naar de wetenschap, maar bewijzen jullie maar dat hij niet bestaat.
|
Het is altijd logischer om, als je geen bewijs hebt, van dat iets bestaat om dan aan te nemen dat het niet bestaat. Voorbeeld: ik zeg dat er allemaal onwaarneembare klodders schijt door de lucht vliegen. Het bewijs: als je plotseling aan poep denkt moet het er wel zijn.
Zo onzinnig is geloof ook.
Citaat:
Origineel gepost door Sick Boy
“Nee, meneer, dat bestaat niet.” De grijns van de professor bevriest. De tweede christen gaat verder. “Je kan heel veel hitte hebben, super-heet, mega-heet, beetje heet, iets kan wit heet zijn, of iets kan zonder hitte zijn, maar we hebben niet zoiets dat de naam ‘koud’ draagt. We kunnen tot de 458 graden onder nul komen, dat is het punt waarvan we zeggen ‘hitte ontbreekt’, na dit punt kunnen we niet lager. Ziet u meneer, koud is alleen een woord dat we gebruiken om aan te geven dat er ‘afwezigheid van hitte’ is. We kunnen koud niet meten. Hitte wel, want warmte is energie. Koud is NIET het tegenovergestelde van hitte, meneer, maar slechts de afwezigheid ervan.”
Stilte. Ergens in het klas lokaal valt er een speld op de grond…
|
Oh, waarom is er dan zoveel afwezigheid van liefde, vrede, eensgezindheid en sterfelijkheid in de wereld? Jouw god schiet een beetje te kort nietwaar? En als ie 'almachtig' is had ie het allang veranderd. Maar dat doet ie niet. Mischien wil god wel dat wij ruzie maken en vechten en elkaar uitmoorden? Hij doet er immers niets aan.
Citaat:
Origineel gepost door Sick Boy
“Meneer, u legde naar waarheid uit dat wetenschap bestaat op basis van observatie van verschijnselen. Is er iemand in deze klas die ooit de hersenen van de professor heeft gezien?” De klas moet lachen.
|
Maar het is wel met scans waarneembaar dat er hersens in het hoofd van de leraar zitten. Als je zijn hoofd open zou maken zou je de hersens kunnen zien en aanraken.