Onderwerp: De grote donorshow
Enkele bericht bekijken
Oud 3 June 2007, 20:30   #24
Chrizlybeer
Beheerder
 
Chrizlybeer's Avatar
 
Geregistreerd op: 4 January 2003
Locatie: Hel
Berichten: 4.989
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door PFP Bekijk Bericht
kromme redenatie. Beetje de postcode loterij een paar jaar geleden. Mensen die geen extra loten willen die moeten dat maar zeggen.
Lijkt me niet echt een goede vergelijking.
Wat ik wil zeggen en ook al eerder heb gepost is dat er ontzettend veel mensen wel donor willen zijn maar het ze gewoon niet zoveel boeit of dat ze de moeite niet willen nemen om iets met die formulieren te doen. Dan heb je ook nog de groep mensen die helemaal pro-donor zijn en dus al geregistreerd zijn. En tot slot de groep mensen die absoluut tegen zijn.

Zoals het er nu voor staat is alleen die pro-donor groep als donor geregistreerd en het over grote deel niet.
Als je iedereen "standaard" donor laat zijn heb je dus een donor groep van de mensen die pro zijn en de mensen die het vrij weinig kan schelen.
En zoals ik ook al eerder zei, de mensen die er absoluut tegen zijn om wat voor reden dan ook hebben voldoende drive om zich als niet-donor te laten registreren, net als de pro-donors dat nu al doen.
__________________
Kijk.... Poep.... Poep is mooi.... Jij bent niet mooi....
Chrizlybeer is offline   Met citaat antwoorden