Citaat:
Origineel gepost door blabla1993
Nee, maar ik ben nu een zelfstandig iemand, ik denk zelf, ik zorg grotendeels voor mezelf. Ik heb verstand(een individu dus, zoals jij het noemt). Een foetus niet. En het is inderdaad foetus; het is pas een baby als ie geboren is.
natuurlijk is dat iets anders. maar die gast vond het erg dat je een levend ding 'vermoord'. planten zijn evengoed levende dingen dus dat zou ie dan even erg moeten vinden.
|
maar is het niet onrechtvaardig voor het ongeboren kind dat hem geen leven wordt gegund? Hij kiest er toch niet voor om zich te gaan ontwikkelen? wat kan dat toekomstige (in dit geval dus niet) kind er nou aan doen?
Waarom zou de vrouw ook maar enig recht hebben om dit leven te beëindigen op zo een gruwelijke wijze?