Enkele bericht bekijken
Oud 16 August 2007, 22:45   #30
just_me_xxx
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard ik wil zwanger worden

heey,
ik ben een meisje van 14 jaar,
en ik wil al van mijn 8 jaar een kind.
ik vind dat ik een goede moeder ben en mijn mama zegt dat ook altijd, ze zei altijd dat ik een goede moeder zal zijn.
Daarom mocht ik op mijn 10 ook al op mijn nichtje passen (1 jaar) en op mijn 11 op mijn achterneefje van een half jaar, die bleef dan 5 dagen bij ons (4 nachten) en ik mocht daar helemaal alleen 24 uur / 24uur voor zorgen. Ik vond dat geweldig!! Ik was helemaal niet uitgeput en kon dat perfect combineren met sgool.
Nu heb ik er ook een vriend voor gevonden en die zou er wel voor willen zorgen dat ik zwanger geraak.
Maar gisteren stuurde hij een berichtje: ben je wel zeker dat je dat wilt, ik bedoel dat neemt een grote verantwoordelijkheid met zich mee, en ik denk niet dat ik daar al klaar voor ben.

Ik kan langs 1 kant zijn punt wel, want 14 is namelijk jong, maar ik kan echt niet nog 4-8 jaar wachten om een kind te krijgen, ik ben al aan het wachten van mijn 8 dus ik ben het wachten echt beu!!

kan iemand mij een beetje raad geven, hoe ik hier mee kan omgaan enzo...

en liefst serieuze reacties en geen flauwe grappenmakers!!
thanks
-x- just_me -x-

Laatst aangepast door just_me_xxx : 16 August 2007 om 23:19
  Met citaat antwoorden