Onderwerp: aanranding
Enkele bericht bekijken
Oud 1 September 2007, 15:07   #77
playboyfamke
Fries Famke
 
playboyfamke's Avatar
 
Geregistreerd op: 12 July 2007
Locatie: Waar me huis woont
Berichten: 175
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door Chrizlybeer Bekijk Bericht
Ja hoor dat mag van mij zeker wel, jij vraagt alleen aan mij waar ik op baseer dat je van playboy houdt.
Ja dat bedoel ik dus, dat vind ik eigenlijk vrij kansloos om eerder genoemde redenen die jij waarschijnlijk niet wil of kan begrijpen (ik vermoed zo langzamerhand het laatste).
Och accepteren, ik accepteer wel meer dingen niet, maar ik vind het gewoon leuk om jou een beetje op je nummer te zetten omdat kansloze laag op de sociale ladder staande "mensen" zoveel minpunten hebben en ze altijd zo leuk terug reageren.
Hahaha dat "kids" ook echt.

A. Hoe in godsnaam weet je dat?
en B. Dus? Moet je ik nu feliciteren ofzo? Of moet ik bang worden? Iemand die een koppie groter is whoehoe
Ach denk jij maar jij denkt ik weet wel beter jij kan niet over me oordelen want je kent me niet.
Dat je veel dingen niet apecteert zegt genoeg over jou.
Op mijn nummer zetten yeah right. Word volwassen en hou het hier gezellig op de forum en zeur gewoon geen eind weg over mij want je zit me hier gewoon weg te pesten.
Ik ga niet weg vanwege jou. kom op grow up
__________________
Ik ben Ik niet GOED pech voor jou!!!
playboyfamke is offline