Onderwerp: In wat geloof jij?
Enkele bericht bekijken
Oud 13 January 2008, 00:22   #169
Pakspul
Banned
 
Pakspul's Avatar
 
Geregistreerd op: 11 February 2002
Locatie: Hengelo
Berichten: 12.521
Standaard

Citaat:
Ik bedoel dat pakspul best kan gaan zoeken naar iets wat ik over de Hemel heb gezegd. Maar dat hij dat niet zal vinden. Iig niet als ik hem goed begrepen heb..
Klopt het was gamegirl.
Citaat:
Na te zijn verdreven uit het Hof van Eden, kregen zij kinderen. Drie zoons worden met name genoemd: Kaïn en Abel, daarna Seth. Zo werden Adam en Eva letterlijk de ouders van het mensdom.
Een grote incent bende vanaf het begin al.
Citaat:
Volgens het verhaal over de zondvloed in het boek Genesis, is Noach de stamvader van alle huidige mensen, omdat hij met zijn vrouw, zijn zonen Sem, Cham en Jafeth en hun vrouwen, de vloed overleefde.
Begin 2 precies zelfde verhaal.


Het geloof is puur door mannen bedacht om anderen te onderdrukken en je moet aardig blind zijn als je dat niet ziet. Moslims zeggen dat de duivel als vrouw naar aarde kwam en daarom moeten alle vrouwen daar nu onder lijden (logisch.....). Jezus zei dat geloof voor iedereen was en waarom is er dan geen ene vrouw ergens in een kerk te vinden die iets te zeggen heeft.

Laatst aangepast door Pakspul : 13 January 2008 om 00:25
Pakspul is offline