Citaat:
Origineel gepost door sandraatje
Ik weet dat ik een probleem heb. En mn vriend weet het, en hij wil er ook voor me zijn, alleen het probleem is dat hij zo'n 70 km verderop woont. En er dus niet altijd voor me kan zijn.
|
Je zult dan toch iemand dichter bij huis moeten zoeken, een goede vriendin ofzo? Een anoniem persoon kan ook via internet een vertrouwensbureau mailen om daar eerst mee te praten en dan hoef je ook niet te zeggen wie je bent.
Citaat:
Origineel gepost door sandraatje
En ik ben bang dat als ik naar mn ouders stap dat mijn moeder dan weer helemaal depressief word en dat de hele thuissituatie dan weer naar de kl*te is.. 
|
Je moet weten dat je ouders er altijd voor jezijn, tenzij je nu al elke dag ruzie met ze hebt, maar als je gewoon met je ouders om kan gaan dan zullen ze je ook helpen, omdat ze jou ook blij willen zien.