Enkele bericht bekijken
Oud 17 June 2008, 12:33   #10
JxS
Gek als een geit. =]
 
JxS's Avatar
 
Geregistreerd op: 15 June 2008
Locatie: In nederland... =D hehe..
Berichten: 224
Standaard

Allereerst vind dat je een heel goed punt hebt, het lijkt mij daarnaast sowieso ook niet erg bemoedigend heel de tijd over problemen van anderen te lezen? Alleen hier wilde ik nog ff op reageren:

Citaat:
Origineel gepost door x-WipeMyTears-x Bekijk Bericht
Het is zelf een keer zo erg geworden dat iemand zelfmoord pleegde, deze jongen kwam ook dagelijks op een forum waar allemaal depressieve onderwerpen werden besproken. Deze week waren er ook nog twee zelfmoordgevallen in Amerika. Die jongeren hadden ook vooral contact via zo’n internetgroep.
Hoe weet je zo zeker of dat soort fora daar een directe aanleiding toe waren? Misschien gingen deze mensen naar dat forum terwijl ze dat soort ideeën al hadden?
Het lijkt mij namelijk wel erg ver gaan om zelfmoord te plegen voor populariteit op een forum.
Ten tweede klopt het stuk wat je net schreef dan toch ook niet? Ze willen aandacht, zo merken ze daar niks van. Dan lijkt het mij eerder dat ze ermee 'dreigen'.
__________________
Tralalalalala! Wat is de wereld toch mooi he?=D
JxS is offline   Met citaat antwoorden