Hm ja.. dat is toch wel een vrij moeilijke vraag.
Als ze nog niet over haar ex-vriend heen is denk ik dat je er sowieso nog problemen mee krijgt, ook in het geval dat jullie wel iets krijgen.
Ik zou eerst voor jezelf nagaan hoe serieus je over haar bent, blijkbaar toch wel redelijk serieus want je zit er echt mee. Zo niet dan zou ik er nu mee 'stoppen'.. Nu is het nog makkelijker eroverheen te komen.
Als je echt heel veel van haar houdt en het gevoel hebt dat ze bijzonder is zul je haar idd zoals Amnesia al zei voor je moeten winnen denk ik.. Nadeel is, haar relatie met haar (ex)vriend verstoren gaat ze hoe dan ook niet op prijs stellen ben ik bang..
Mijn tip is dan ook: haar eerst proberen te 'winnen' via haarzelf. Laat haar zien hoe verliefd je op haar bent en dat je niet maar een eind weglult..
Wat je ook gaat doen.. Succes ermee he!
__________________
Tralalalalala! Wat is de wereld toch mooi he?=D
|