Onderwerp: Klaagmuur
Enkele bericht bekijken
Oud 16 June 2009, 11:38   #3256
Mr. Macphisto
Lid
 
Mr. Macphisto's Avatar
 
Geregistreerd op: 16 June 2008
Locatie: Rome.
Berichten: 10.493
Standaard

- Ze waren de toetsen kwijt op school.
- Toen kregen we de verkeerde.
- Bleek het wel de goede te zijn want alleen de moduulcode was anders.
- Een surveillant die een schijthekel aan mij had en mij liep te naaien omdat hij mijn pa ook les had gegeven vroegah en dat herkende via mijn gezicht en achternaam. Stuurt hij me drie keer naar een andere plek. Krijg je de absentielijst en moet je je naam op schrijven. Ik schrijf mijn naam op en hij loopt weg. Komt hij terug omdat ik mijn achternaam er niet bij had gezet ofzo. Die staat er in zwartwit gedrukte letters naast.
Laat staan dat sommige mensen een streepje of piemeltje erin hadden getekend, maar nee, meneer moet alleen van mij mijn achternaam. Weer tien min. toets verneukt. Daarnaa doet hij het uur erna precies hetzelfde weer alleen bij mij. Ik weet niet wat papa vroeger heeft gedaan bij die meneer.
- Waarom denken meiden dat als je zegt; 'Ik kan niet te lang blijven want ik moet nog leren' dat je meteen het liefst weg wilt?

Zo dat is eruit.
__________________
Alles heeft een eind en een worst wel twee.
Mr. Macphisto is offline   Met citaat antwoorden