Onderwerp: Ja dit heb ik weer!
Enkele bericht bekijken
Oud 3 January 2010, 11:10   #93
Chitesel
Super Lid
 
Geregistreerd op: 20 May 2009
Locatie: Amsterdam
Berichten: 10.355
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door IsaSoulie Bekijk Bericht
Persoonlijk vind ik je ook zeer jong om een kind te krijgen in onze maatschappij. Zowel jij als je vriend gaan nog naar school en zijn minderjarig (je vriend toch ook denk ik) wat betekent dat jullie ouders verantwoordelijk zijn voor jullie en het kindje zullen moet opvoeden. Dat is natuurlijk geen leuke situatie.

Hoezo geen leuke situatie?

Aan al diegene die denken dat een condoom 100% veilig is, lees is een keer de kleine lettertjes! Een condoom is voor 97% veilig, dit betekent dat als je 100 keer seks hebt, je 3 keer van de 100 dus niet goed beveiligd bent!!
Bullcrap, als 3 op de 10 de staatsloterij winnen, en je koopt 10 staatsloten dan is er nog steeds een kleine kans dat je wint. en die 3% is alleen ingecalculeerd door die condoom fabrikanten vanwege lutsers die niet weten die dingen correct te gebruiken, en om te voorkomen dat ze worden aangeklaagd zetten ze er 97 procent op.

Aan al diegene die vinden dat de vriend mee inspraak moet hebben: de vriend kan zijn mening geven en zegge dat hij het kind niet wilt of er juist wel voor wilt zorgen, maar dat is het dan ook. Hij kan niet zomaar beslissen dat het kind weg moet. Hoe je het ook draait of keert, de uiteindelijke beslissing ligt altijd bij het meisje!
Ik kan me niet herinneren dat iemand zei dat haar vriend mee moest beslissen

Dat is ook volledig logisch, want je bent in principe nooit zeker wie de vader is én het kind groeit op in het meisje haar lichaam.

Hoezo nooit zeker wie de vader is

P.S. Sorry als mijn reactie een beetje op een preek of zo lijkt, maar sommige reacties waren gewoon uitermate grof of gewoon echt dom. Beschuldig andere mensen niet dom te zijn als je zelf dom doet!

Gebruik zelf het woord dom dan niet

XxXx
[/B]
Bold tekst was van mij

Laatst aangepast door Chitesel : 3 January 2010 om 12:33
Chitesel is offline