Onderwerp: Heb jij al gestemd?
Enkele bericht bekijken
Oud 5 March 2010, 09:37   #73
Mr. Macphisto
Lid
 
Mr. Macphisto's Avatar
 
Geregistreerd op: 16 June 2008
Locatie: Rome.
Berichten: 10.493
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door smiley D Bekijk Bericht
@phist ja dat weet iedereen die voor de sp werkt dat die hun loon in leveren zodat iedereen hetzelfde krijgt.En socialisme is iets anders als communisme zoals je ziet in de crisis is kapitalisme ook keihard gefaalt...nu jij weer.

Het is wel een communistisch idee. Iedereen hetzelfde en niet zeuren. Straks gaan ze nog allemaal Trabant rijden. Je hebt wat dat betreft nog weinig over want mevrouw Kantstopt ermee en Marijnissen bedankt ook.


Citaat:
Ik zeg niet dat iedereen hetzelfde moet verdienenen de SP ook niet(zeg maar waar het staat in het partij programma)
Stem je wel voor. Als ze dat binnen de partij doen kan je verwachten dat ze aan het proefdraaien zijn om te kijken of in Nederland ook meer betaald kan worden voor onzinnige theedrinkprojectjes in kutwijken.

Citaat:
maar de reiken mogen best meer betalen maar dat meer betalen gebeurt pas als ze boven het modale of bepaalde inkomens komen en dan alleen over dat gedeelte wat ze er over heen zitten.
Zoiets bestaat al, en dat is al meer dan genoeg, heb jij zin om meer te betalen als je later een schuif geld verdiend? Je weet half niet waar ze het aan besteden. Ga dat eerst dan lekker uitzoeken.

Citaat:
En tuurlijk het werkt zo goed in Amerika ieder voor zich.En kom niet weer met SP mensen moeten hun loon in leveren dat heb ik al weerlegt.
Dat heb je niet. Niet alles is terug te vinden op een SP site. Trouwens, wat heeft Amerika er nu weer mee te maken? Dat is niet te vergelijken met Nederland man.


[qoute]Kom nou eens met goeie argumenten en niet die koeien poep die elke keer hoor,nergens zeg ik alle lonen gelijk en de SP ook niet. maar ik laat het verder aan me voorbij gaan want ik krijg het jullie toch niet wijsgemaakt lekker pvv stemmen en dan het land naar de tering zien gaan. [/QUOTE]

Je lult zelf poep. Je gaat er al vanuit dat ik PVV stem terwijl ik gewoon twijfelde tussen CDA en VVD. Jij loopt meteen haat te zaaien over PVV en rechts gevaar' terwijl niemand PVV had gestemd.
__________________
Alles heeft een eind en een worst wel twee.
Mr. Macphisto is offline   Met citaat antwoorden