Citaat:
Origineel gepost door Chitesel
Nee ik geloof dat je niet geboren wordt als hetero/gay/bi.
Ik geloof dat je geboren wordt met het idee, dat karakter spreekt mij aan en zou ik wat mee willlen. Of je die vindt in een man of een vrouw, dat is toeval.
|
Nooit last van gehad. Dan ben je gewoon bi.
Citaat:
Origineel gepost door Chitesel
Tevens denk ik dat iedereen wel eens (misschien onbewust) gevoelens heeft voor dezelfde sekse. Maar niet iedereen staat er open voor en laat dat onbewuste gevoel toe.
|
Als het onbewust is laat je altijd toe. Als je iets voelt voel je dat gewoon. Ik denk dat je ontkennen bedoeld.
Citaat:
Of je wordt er naar gemaakt door de omgeving waar je in opgroeit. Door factoren die niet altijd beschreven kunnen worden.
|
Je hebt nurture en nature. Jij noemt hier de nurture. Dat is de opvoeding en je socialisatie. Nature is gewoon wie je bent en wat je voelt. Dan kan je veranderen. Dus is het best mogelijk hoor.