Enkele bericht bekijken
Oud 27 October 2011, 10:41   #11
Chitesel
Super Lid
 
Geregistreerd op: 20 May 2009
Locatie: Amsterdam
Berichten: 10.355
Standaard

Citaat:
Origineel gepost door Jennifer&Wendy Bekijk Bericht
Verder is ons onderwerp niet zo breed als de openingspost doet vermoeden. Voor het beantwoorden van één van onze onderzoeksvragen, namelijk om welke jongeren het nu eigenlijk gaat, willen wij óók graag de jongere in beeld hebben en gesprekken met hen hebben. Uit literatuuronderzoek halen wij algemene gegevens, maar zien wij nog niet de persoon hierachter.
Citaat:
Origineel gepost door Jennifer&Wendy Bekijk Bericht
hoe verschillende 'ketenpartners' beter kunnen samenwerken om er zo voor te zorgen dat jongeren die verwijderd worden van school, niet meer langdurig thuis komen te zitten
Dus uiteindelijk wil je weten om welke jongeren het gaat, wat we moeten veranderen om deze jongeren weer terug in het leertraject te krijgen, en wil je ondertussen ook nog een oplossing voor de toekomst creëren.

Denk dat jullie eerst de onderzoeksvragen uit elkaar moeten trekken. Het is nu naar mijn idee nog steeds een bord vol spaghetti. Veel onderzoeksvragen lopen door elkaar heen, en een doel is nog steeds niet compleet duidelijk.
Chitesel is offline   Met citaat antwoorden