Enkele bericht bekijken
Oud 16 June 2002, 05:03   #24
MrOizo
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Originally posted by Hertog_Joost
Hmm, dat is vervelend... Als ik jou was zou ik het alleen vertellen als je je er goed bij voelt; het is beter dat je het niet vertelt dan dat je het op een verkeerd moment verteld omdat dat ook je 'verhaal' beïnvloed, als je begrijpt wat ik bedoel. Sorry, ik kan het niet echt uitleggen
Idd... trouwens over aan wie je het als eerste zou vertellen, als je iemand hebt die je echt vertrouwd waar je rustig bij bent en ontspannend dus je eigen relaxt voelt en op dezelfde frequentie zit, dan is het een goed idee om met zoiemand erover te praten.
Als je bang bent voor reactie ofzo kan je het gewoon rustigaan opbouwen door hem of haar een mening te vragen over jongens die verliefd lijken te zijn op een jongen bijvoorbeeld.

Sterkte! 8*
  Met citaat antwoorden