Onderwerp: Kwaad
Enkele bericht bekijken
Oud 23 August 2002, 15:46   #8
Bobba.
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Originally posted by ramsesii


wie is er hier een kleutertje.. stoer met 95 KM/h rijden zonder helm... dan heb je denk ik nog wel het niveau van een kleutertje ja
Niets met stoer doen te maken ... En lees eerst maar lezen. Ik zeg dat ie 95 loopt op Runner teller, loopt hij misschien 85 echt. Alleen ... op de rollerbank. Met zn 2e op de weg zal dat zo'n 75 worden. En wij reden op een fietspad nog geen 60 ... en over die helm ... hij kwam mij ophalen en ik had mijn helm niet thuis liggen maar bij een vriend. Dus ik kon m niet eens op doen. En hij had hem de hele dag al op behalve dat ene stukje op het fietspad.

offtopic: werkt die ignore dinges nou ofso? kan hem niet bepaald uitstaan ... dus gewoon negeren lijk me het beste, geen zin in ruzie.
  Met citaat antwoorden