Enkele bericht bekijken
Oud 4 November 2002, 17:04   #15
eneri
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Originally posted by fiekefos
das veilig! als je het maar niet te veel doet want dan is het niet meer gezond
volgens mij maakt dat , als je de pil toch al slikt niet meer uit. de pil is sowieso ongezond, en doorslikken kan geen kwaad volgens mij, ookal lijkt het dan raar omdat je niet meer ognesteld wordt. maar als je ongesteld wordt tijdens de stopweek, is dat ook geen normale menstruatie meer, maar n nep-iets.
das ingesteld door onderzoekers uit de jaren 60 of wanneer de pil voor t eerst op de markt kwam, omdat ze dachten dat vrouwen zich minder vrouw voelen als ze niet meer ongesteld zouden worden.
maar t idee van de pil is dat de baarmoeder zich niet meer klaar maakt voor n zwangerschap, waardoor de eicel niet vrijkomt omdat de baarmoeder dus niet klaar is. en als er geen eicel vrijkomt, kan ie ook niet bevrucht worden. en dr hoeft dus ook niks meer afgestoten te worden, dus die ongesteldheid is nergens meer voor nodig. dus doorslikken kan best. tenzij je je dan minder vrouw voelt?
  Met citaat antwoorden