Citaat:
Originally posted by anemic
amerika zijn zelf gewoon nazis
|
Dat je het niet eens bent met de buitenlandse politiek van de VS ok, maar vergelijk ze alsjeblieft niet met nationaal-socialimse waarin één ras het belangrijkst is en de rest, untermenschen uitgeschakeld moeten worden. Ik herken dat niet echt bij de VS.
Citaat:
Originally posted by ik_ben_de_man
als amerika van uit huin veilige verre landje irak aanvallen , dan zal irak vast en zeker europa aanvallen( wat dichterbij ligt en beter te bereiken is.)
|
Dat zie ik zo snel nog niet gebeuren. Irak heeft niet de middelen om bijvoorbeeld een kernbom in Europa te laten neerkomen. Als ze al nuclieare wapens hebben. Irak heeft alleen enkele scuds, die voor middellange afstand zijn, en ze kunnen dus hoogstens Israel treffen. Maar die scuds kunnen ze niet ongemerkt gebruiken, die worden voor een aanval op Irak al uigeschakeld door of de luchtmacht of commandoacties van de VS.