Enkele bericht bekijken
Oud 12 January 2003, 21:47   #19
GregoorvanDijk
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Originally posted by BRuGGi


Mee eens, ik heb het ook gezien, alleen het begin niet. Het was van Radio 1 trouwens.
Duidelijk een 'niet mee eens'. Niet dat er niet door elkaar gepraat werd, maar de heren hebben nu een nieuw speeltje om elkaar mee zwart te maken. Men goochelt namelijk continue met getallen. Getallen waar wij als kiezer totaal niets vanaf weten. Daarnaast beschuldigt men elkaar er over en weer van dat de ander zijn begroting niet zou klopen en dat diegene ergens rekenfouten heeft gemaakt.
Wat zegt mij het nu dat het CDA voor 800 miljoen extra aan het spoor gaat besteden, en de SP 1 miljard? Ik heb als kiezer echt geen flauw idee hoeveel er überhaupt nodig is. Bovendien weet ik als kiezer niet wát men dan met dat geld gaat doen. Rails onderhouden, en voor hoeveel? Extra personeel? Ik heb echt geen flauw benul daarvan.
Op deze manier staat het natuurlijk wel sjiek. Ha, die mevrouw Halsema geeft meer uit aan OV. Mooi, ik reis veel met de trein, en dus gunstig voor mij.
Hoe kortzichtig kun je denken ? Het CDA neemt met 200 miljoen minder namelijk misschien wel betere maatregelen dan die mevrouw Halsema!
Op een gegeven moment leek Wouter Bos even de goede kant uit te gaan. Ja, hij werd zelfs concreet! Zo noemde hij de A2 bij Maastricht als project waar hij iets aan gaat doen. En hij had het geloof ik ook nog over een snelweg in de buurt van Leeuwarden. Helaas werd dit onderwerp abrupt afgekapt, en vervielen we weer in het goochelen met getalletjes..
  Met citaat antwoorden