Onderwerp: dronken...
Enkele bericht bekijken
Oud 17 February 2003, 18:15   #19
eneri
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Originally posted by Fade of Light


1. Ik zei soms, veelvuldig bezopen raken heb ik niet over geoordeeld.

2.wat een NIET-dronken persoon onder 'lol maken' verstaat, kan ook vervelend zijn, dat is dus een zeer slap argument.

3. Kater heeft niet iedereen, veel geld, sja...cola is ook duur tegenwoordig, dus ook dat is neit echt een argument dat je nog helpt
1. ik had het ook niet over jou, maar over het algemeen.
2.over het algemeen vind ik dronken mensen vervelender dan nuchtere mensen, maar smaken verschillen.
3. dit ging over mijzelf. ik weet niet of ik een kater zou hebben als ik dronken werd, maar heb geen zin t risico te nemen. aangezien ik vrij weinig geld heb, en alcohol(op bier na dan) toch duurder is dan frisdrank, hou ik t op frisdrank, of water.
als jij t geld er voor over hebt, en geen kater krijgt, prima joh. vind het alleen wel vervelend als je "vervelend" dronken bent.
  Met citaat antwoorden