ik kan er echt niet meer tegen dat mijn moeder de hele dag loopt te zeiken en altijd mij de schuld geeft van alle dingen waar ze last van heeft. Dat ze altijd loopt te kankeren over mij tegen andere mensen en dat ze loopt te janken dat ik geen respect voor haar heb. En ze zeurt door dat ik maar het huis uit moet (heb al een kamer gelukkig) en heel snel ook. En ow jezus tis gewoon niet normaal.
En ze dringt mij vanalles op zoals mij inschrijven op scholen en open dagen bezoeken alleen omdat zij vroeger die kans niet heeft gehad enzo.
nou daar kan ik dus niet meer tegen
en verder kan ik ook niet meer tegen school. Want ik kwam er gister (=4 weken voor mijn examens) erachter dat ik in deze 4 weken gewoon 2 hele schooljaren moet gaan leren

booooooooooeeeeeeeeeeehoehoehoehoehoe
ik kan niet meer
en ik denk te veel en ik doe te weinig en ik ben altijd moe.
sorry voor het wazige verhaal maja