Onderwerp: de luinge flop10
Enkele bericht bekijken
Oud 19 April 2003, 13:02   #2
GregoorvanDijk
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

RBC Roosendaal-Roda 4-0 (2002-2003)
Luinge laat vrije trap van RBC op de rand van het strafschopgebied gewoon nemen. Hij heeft niet gefloten en doelman Kujovic is op dat moment bezig met de muur neer te zetten. Geert den Ouden maakt dankbaar gebuik van Roelof's antipathie voor Roda, en scoort de 1-0.

Roda-Willem II 2-0 (2001-2002)
Roelof L. stuurt met 2 miezerige gele kaarten Gregoor van Dijk uit het veld. De rest van de avond houdt hij zich slechts bezig met de nederlaag voor Willem II zo gering mogelijk te houden, dat lijdt tot een uur lang striemende anti-Luinge-songs.

Roda-AZ (3 weken na Willem II)
Dezelfde Roelof L. verschijnt voor de warming-up op het veld, en wordt begroet met Hoerenjong, Hoerenjong, Roelof Luinge hoerenjong.
Dat zou de rest van de avond zo blijven. Uiteraard valt er al in de 1e helft een rode kaart aan Roda-kant. Vicelich, krijgt voor een onschuldige overtreding rood. Later zou hij vrijgesproken worden.
Roelof L. is de hele wedstrijd het mikpunt van de woendende roda-aanhang. Halwege de 2e helft maakt de man het helemaal bond, door minachtend te zwaaien naar 'de koempels' op de zuid-tribune.

Dit zijn er zomaar 3 die me even te binnen schieten. Uiteraard heeft de man nog veel meer op zijn CV, maar dat schiet me even niet te binnen..
  Met citaat antwoorden