Enkele bericht bekijken
Oud 23 April 2003, 14:10   #1
GregoorvanDijk
Guest
 
Berichten: n/a
Angry Kut-knvb!!!!! :@:@:@:@:@:@:@:@

Tja, streep Roda maar weg als het gaat om kandidaten om Uefa-cupvoetbal. Bleef het eerst bij arbiters die Roda naaiden waar we bijstonden (2 onterechte goals Boereveen, 90 minuten anti-roda tegen PSV, en geen pingel in de 4e minuut tegen de joden), nu de KNVB inziet dat Roda nog steeds volop meestrijdt gaat men ons wel naaien met het programma. En niet zo zuinig ook!!!!!

NAC heeft een griepje in de selectie. Pech gehad, zou je denken! Gewoon, hup, spelen. Maar neen! Ten Cate weigert, en de Knvb geeft toe. Groningen-NAC wordt uitgesteld. Nou, dat is dan tot daar aan toe, zou je denken. Die halen ze wel ergens in, om een dinsdagmiddag ofzo.
Niets van dat alles. Wallage van Groningen beweert dat NAC een risicoduel is, en dus in het weekend gespeelt dient te worden. Hoe tikt die vent?! Maargoed dan plak je hem er maar aan het einde aan vast, er is geen andere mogelijkheid! Maar wacht, we zaten nog met Roda in onze maag.. Hmm, weet je wat? We verplaatsen Roda-Groningen, en Zwolle-NAC dan wel ergens naar een dinsdag. Lekker weinig publiek, minder inkomsten voor die club, ze zitten al met de cathering enzo in hun maag gesplitst (die is al besteld), en dan nog een dinsdag erbij ook! Mwahaha, wat zal men gelachen hebben in Zeist.

Er bleek verder niets aan te doen vanuit Roda-kringen. De knvb stelt dit vast, dus moet er gespeeld worden. Wacht eens even, dacht men toen. Als dit zo makkelijk gaat, dan kan het nog veel beter natuurlijk! Weet je wat? We verplaatsen aan het eind van de competitie nóg 2 wedstrijden van Roda! Zo werd dus ook Zwolle-Roda (stond op zaterdag 3 mei, nu verplaatst naar vrijdag 2 mei) en Roda JC-RBC (stond op zaterdag 10 mei, verplaatst naar vrijdag 9 mei) voor het gemak even naar een ongunstiger datum verzet.
Ga me nu niet vertellen dat ik het allemaal verkeerd zie, en dat dit allemaal berust op 'louter toeval', want dit is toch écht te gek voor woorden. Reken er maar op, mocht dit nog niet afdoende zijn, dan komen er nog wel andere maatregelen. OM DOOD EN DOODZIEK VAN TE WORDEN!!!!
  Met citaat antwoorden