Onderwerp: Ik ben blut :no:
Enkele bericht bekijken
Oud 18 May 2003, 10:20   #9
Linnea
athanatos
 
Linnea's Avatar
 
Geregistreerd op: 30 March 2002
Locatie: Amsterdam
Berichten: 2.910
Stuur een bericht via ICQ naar Linnea Stuur een bericht via AIM naar Linnea
Standaard Re: Re: Re: Re: Re: Ik ben blut :no:

Citaat:
Originally posted by Forza_vitess



ja jaren hard sparen..... toen je 14 was, elke maand 10 euro, toen je 15 was, elke maand 20 euro, toen je 16 was, 25 euro per maand, lekker sparen! anders geef je het toch maar uit aan onozele dinge toch! en met beetje geluk heb je op je 23este 3000 euro, en dan??????????????? DAN BEN JE KLAAR MET SCHOOL EN HEB JE FULLTIME BAAN!!! dan verdien je dat zo terug, en daar heb je dan elke maand keihard voor gespaard....nooit leuke dinge kunne doen, nooit gek doen


neee spare op korte temijn of NIET
hmm hard was misschien overdreven, maar ik werk al een hele poos. inmiddels ietjes beter betaald, maar ja ik spaar. Maar don't worry ik doe genoeg leuke dingen. aleen ik spaar ook voor leuke dingen. Zoals vakanties Skivakanties zijn nie goedkoop, en aangezien ik nie met me ouders meejging betaalde ik ut zelf..

je oordeeld te snel liefje.. echt waar. En je theorieen kloppen niet, want de berekeningen kloppen nie helemaal.
Met jaren bedoel ik de laatste paar jaar. 3 jaar ofzow..
en als ik geld op de bank zet kom ik daar nie meer aan. dan verdien ik eerst geld om leuke dingne te doen. En hoezo fulltime baan? Dat kan jij niet weten.. Jij weet neit wat ik wil gaan doen, en misschien snap je ook niet dat ik later dat geld juist nodig heb omdat ik helemaal niet bezig ben met later een full-time baan..
balblablal enz. enz..

Tja.. ik neme je nie onwijs serieuz. ik wou dit alleen maar ffies kwijt. kwou tog wat reageren..
__________________
She's back...!!

missed me?
Linnea is offline   Met citaat antwoorden