Ik zit hier nu al 2,5 jaar. Dus ik weet echt wel hoe het eraan toe gaat bij een nieuwe fbverkiezing.
Dat deze 3 leden zijn gekozen omdat Nick ze toevallig ooit heeft gemeet, en weet hoe deze personen izjn in real life, is grote onzin.
Ik heb ook meer dan de helft van dit forum gemeet (en ook deze 3 personen). Deze personen zijn gekozen met de medewerking van alle forumbazen. Zij kwamen zelf met ideeen aandragen voor nieuwe fbers. Lang niet alle fbers hebben deze personen ooit ook maar in het echt gezien.
Dan krijg je een rijtje met namen. Deze zijn netjes opgeschreven in staff room. Daarna moet er gestemd worden. En toen was dit het resultaat.
Blijkbaar dacht Dimas altijd met ons mee, gezien de pm's die hij Nick heeft gestuurd de afgelopen tijd, om hem te tippen op topics die weg moesten, of net wat. Hiermee gaf hij gewoon aan dat hij met de fbers meedacht.
Ik denk dat wanneer je dat laat zien, dat je dan een grotere kans maakt om uitgekozen te worden voor fber.
__________________
Tjah...
|