Citaat:
Originally posted by mireike
Vinden jullie ook dat de amerikanen onder Bush steeds arroganter worden? We zijn het er allemaal over eens dat Saddam Hoessein gewipt moest worden (al meer dan 10 jaar trouwens), maar waarom was daar het excuus van de chemische wapens of de zogenaamde band met Al Qaida voor nodig? Waar zijn de bewijzen hiervoor?
Was het niet te voorspellen dat het land geplunderd zou worden? Het zal de Amerikanen een rotzorg zijn dat het een puinhoop is in de ziekenhuizen, als ze maar toegang hebben tot de oliebronnen. Reken maar dat daar aan gewerkt wordt!
|
Amerikanen zijn altijd een tikkeltje arrogant en op zichzelf gericht geweest. Onder Bush komt het echter alleen wat harder naar voren.
Maar ik denk dat je nu toch wel wat onzin spreekt. Irak is niet geplunderd door Amerika. Het enige dat geplunderd is, is het nationale Iraakse museum in Baghdad (zonde

), meer niet. De Amerikanen is het wel degelijk een rotzorg dat die ziekenhuizen kapot zijn, want anders moeten zij zelf ook alle medische goederen gaan importeren.
Daarnaast, die olie moet Irak zelf gaan gebruiken om te herbouwen. Dat scheelt Amerika weer geld om Irak op te bouwen. Tres simple