Enkele bericht bekijken
Oud 8 July 2003, 11:39   #7
0Vera
Lid
 
Geregistreerd op: 24 February 2003
Locatie: Lelystad
Berichten: 5.130
Standaard

Zelfmoord klinkt verlossend, maar dat is het niet. Het is niet dapper om uit het leven te stappen omdat jij het niet meer aankan. Er zijn altijd mensen die het slechter hebben dan jij en vechten om te blijven. Zij zien iets wat jij nu niet kan zien: het leven is het waard om geleefd te worden.

Je problemen zijn erg, ik ken het zelf, je zit zodanig in de knoop dat je denkt geen kant meer uit te kunnen, maar dat kun je wel. Je moet je er alleen toe zetten. Zoek hulp, zoals gezegd.

En verder zou ik me niet teveel laten kennen door die ouders van je vriendin, ik vind niet dat ze die victorie verdienen dat t nu uit is tussen jullie, maar das mijn mening. Hun dochters keuze gaat hen geen flikker aan, en dan mogen jullie elkaar niet meer zien, het feit dat jullie nog wel verbonden zijn kan jou ook helpen denk ik
__________________
2-4-04 21:51 Getrouwd met Sandraatje :)
0Vera is offline   Met citaat antwoorden