Onderwerp: drugs en school
Enkele bericht bekijken
Oud 22 September 2003, 17:44   #6
L_angeldc
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Originally posted by TheGroovMaster
Met het dealen van die shit op school... nee schorsing van een week oid. Doe het dan buiten school(tijd) dan heeft school er nix mee te maken.

Sja het nuttigen van drugs.
Kijk hard drugs mag je niet gebruiken toch!? of wel? nouja iig als dat dus niet mag zou ik er een zware straf op zetten, alle tafels van de school kauwgom vrij maken ofzo en heft schoolplein een week vegen.
Softdrugs een week het school plein schoonmaken en als dat niet genoeg is tafels krabben ofzo. Vind ik.

In alle gevallen melden bij de politie en bij de ouders en/of verzorgers van de leerling.
meestal is dat laatste erger voor ze dan een weekje corveen ofzo..
ik ken wel mensen die gewoon stoned in de klas zitten na een vrij uur, meesten zijn gewoon beetje duf , net zoals een leerling met ernstig slaaptekort ofzo, maar sommigen overdrijven het ook echt. super nep gaan lachen en allemaal gare grappen gaan maken terwijl men weet dat ze gewoon nep bezig zijn.
  Met citaat antwoorden