Citaat:
Originally posted by vlotganger
alsie egt super traag is, kan je ook je kast openschroefen, je gehuegen eruithalen en na een kwartier weer trugduwen.
t kan zijn dat ie j geheugen niet leegmaakt na een reboot of applicatie-afsluiting. helpt meestal welo iets. anders is formatteren ook een goed idee..
ohja, als ie tog open is kan je ook meteen je kast uitzuigen.. te veel stof wordtie warm en ultratraag. (als je fannetjes in je PC hebt, zorg dan dat ze naar buiten blazeren)
|

whahahahaha
doe dit alsjeblieft niet

het slaat nergens op

Je geheugen hoef je er niet uit te halen.. elke keer als je de pc reboot leegt hij het geheugen duszz..
en ga alsjeblieft NIET met de stofzuiger je kast in.. wil je je pc mollen, moet je vooral dit doen

je kunt beter zelf gewoon goed blazen of perslucht gebruiken (buiten dan.. als het niet regent ofcourse

) zodat je neit allerlei zooi van je moederbord afzuigt..

Het stof verhaal kan wel, maar dan wordt hij niet trager.. als er teveel stof in zit.. dan raakt hij oververhit en doettie gewoon niets meer

tenzij je natuurlijk die rukoptie van Intel P4 aan hebt staan