Onderwerp: Fire In The Hall!!
Enkele bericht bekijken
Oud 9 November 2003, 14:04   #34
Forza
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Originally posted by Youssef
Forza, je bent een wannabe troll. Dat is je probleem. Je wil stoer doen voor anderen, voor je vriendjes en peilt dit om de zoveel tijd op het forum. Je moet er niet aan denken dat je wannabe vriendjes geen topics over je maken in je bantijd, want stel je voor de mensen op het forum vegeten je...

Als je niet de hele tijd met topics aan zou komen kakken waarin je jezelf ophemelt of de grond intrapt zou je nog geloofwaardig zijn, maar jij WIL gewoon populair zijn.

Bovendien ben je niet reëel, je haat forumbazen en beheerders omdat ze forumbazen en beheerders zijn, en niet omdat ze je niet aanstaan. Je kan privé en zakelijk niet gescheiden houden

En nou

youssef ten eerste, ik ben geen trol en ook geen wannebe troll, ik zit hier op het forum om mijn mening te geven, en gezellig met mensen te discusseren over bepaalde onderwerpen. En stoer doen voor me vrienden? youssef mijn vriende ken ik niet via het forum, en de vriende die wel op het forum zitte en ken in het echt, hoef ik me echt niet meer bij te bewijzen hoor. in het echt ben ik ook de man, net zoals de andere arnhemmers.

En heb ik topic geopend waar ik in zeg dat ik de man ben? nee hoor valt wel mee eigenlijk, mischien een enkeling, ik hoef die niet te openen, ik weet dat al van me zelf.

en youssef nog 1 dingetje, ik zou NOOIT mensen van het forum kunnen jatem, voor mij zijn het maar stel poppetjes die reageren op mijn opmerkingen meer niet.

Maar hieruit blijkt maar weer, dat mensen zoals jij niet slim genoeg zijn om te oordelen over andere mensen, dus voldoe je tijd de volgende keer beter, want ik ga niet nog een keer op zo iets doms reageren