Enkele bericht bekijken
Oud 13 November 2003, 22:38   #1
2-D
The Consultant
 
2-D's Avatar
 
Geregistreerd op: 29 January 2002
Locatie: Amsterdam
Berichten: 3.927
Standaard

-Gitaarrock

Hierbij moet je denken aan alles aan Jimi Hendrix, Dire Straits, Queen, Pink Floyd, Led Zeppelin, Red Hot Chilli Peppers, Neil Young and Crazy Horse. Alles waar een goede gitaarsolo inzit heb ik meestal geluisterd en kan soms meedromen. Maar om 2 muzikanten of groepen te kiezen is heel moeilijk. Maar als ik zou kiezen, dan kies ik:

-Dire Straits.
Mijn introductie tot de gitaarrock. In de auto werd altijd de casette van "Brother in Arms" gedraaid en toen ik op de middelbare school opeens Money for Nothing hoorde was in een keer hooked. Ik heb alle albums en bootlegs en ik draai t minstens 4x per week.

-Jimi Hendrix.
Jimi is fenomenaal. Ongeloofelijk. Zijn studioalbums zijn ok, maar hij schittert pas echt wanneer hij live is. Ik heb veel van zijn optredens en ik ben nog steeds op zoek naar meer. Te jong overleden en met recht een legende.
2-D is offline   Met citaat antwoorden