een relatie heeft als belangrijke basis vertrouwen, tenminste zo zie ik het, en daarom vind ik het ook geen goeie zaak dat je je vriend nu bedriegt. Je verbergt iets voor em, en ook al voelt het niet slecht naar jouw gevoel, je weet dat je vriend wel boos en teleurgesteld zou zijn als ie erachter kwam wat je allemaal deed.
Wat je moet doen moet je natuurlijk zelf weten maar ik vind dat je die ander moet afkappen als je voor je vriend wil gaan, of je vriend zeggen dat je nog niet aan een vaste relatie toe bent.
Maar die beslissing kan geen van ons op het forum je geven natuurlijk, dat moet je zelf doen.
Maargoed mijn mening is wel dat je moet kiezen. Vreemdgaan is gewoon not done in mijn ogen, en als je weet dat je vriend het niet wil moet je dat ook niet doen, dan schend je het vertrouwen.
succes iig!
__________________
2-4-04 21:51 Getrouwd met Sandraatje :)
|