Enkele bericht bekijken
Oud 23 November 2003, 14:59   #8
bartje518
Aachen TSV
 
bartje518's Avatar
 
Geregistreerd op: 12 January 2002
Locatie: Friedrichshain
Berichten: 13.372
Stuur een bericht via MSN naar bartje518
Standaard

Citaat:
Originally posted by Ar-Tuur
Het gaat er mij ook niet om welke scheldwoorden er in de topics gebruikt worden en wat dan de grens zou zijn, maar meer om de manier van doen. Ik hou de topics graag een beetje op niveau, en dus accepteer ik het niet als er niet normaal discussie gevoerd kan worden of geouwehoerd over een onderwerp. Gewoongek vind anderen betweters, gaat quasi dreigend doen, ruzie zoeken, etc. Nergens voor nodig.
Ja, ik heb t zelf ook gemerkt Maar daarvoor had je hem een OW kunnen geven, nie echt voor dat ene dan.. Had m dan een OW gegeven voor het verneuken van dat topic over, ja, welke was t, die playoffs.. Daar ging ie door ondanks aanwijzingen Maargoed, dan heb ie m nu
__________________
FC Energie Cottbus-Alem. Aachen 0-2 Alem. Aachen-Arminia Bielefeld 2-0 VfB Stuttgart-Alem. Aachen 3-1 Alem. Aachen-Borussia Dortmund 1-4 1. FC Nürnberg-Alem. Aachen 1-0 Werder Bremen-Alem. Aachen 3-1 Alem. Aachen-Hertha BSC 0-4 Eintracht Frankfurt-Alem. Aachen ..-..
bartje518 is offline