Enkele bericht bekijken
Oud 14 December 2003, 21:35   #164
theo tank
Nostalgisch lid
 
Geregistreerd op: 11 January 2002
Berichten: 1.672
Standaard

Citaat:
Originally posted by Youssef
Heel leuk allemaal hoor Theo maar ik bedoel. Heb je ooit op TV of op forums gelezen hoe dat vaak gaat met moordenaars? Dat ze dan vragen naar mensen die in de buurt van de moordenaar woonden?

Dan hoor je vaak "Oh, en het was altijd zo een rustige man", "Die man was altijd zo aardig" en veel van dat soort dingen.

Hiermee suggereer ik verder niets over bartje hoor, ik wil er alleen maar mee zeggen dat persoonlijke ervaringen vaak heel anders kunnen zijn en dat dat dus niet echt als geldig argument gebruikt kan worden.
Maar voor die moordernaars hebben ze over het algemeen wel waterdicht bewijs
Zoalng ik nog geen hard bewijs hier van heb gezien in het geval van Bartje is het voor mij toch mij toch moeilijk aan te nemne dat hij zich hier aan schuldig heeft gemaakt

Citaat:


Zeker ja, maar dat is dus wat ik al eerder vertelde. Koelkast moet wel iemand hebben (NightWolf bijvoorbeeld) die daar met hem in mee gaat. Ik bedoel, het moge wel duidelijk zijn dat als Koelkast als enige bartje als troll ziet dat daar dan wel een lichte moet gaan branden bij hem.

Overigens, ALS iemand eventueel Koelkast persoonlijk lastig zou vallen en hij dit aan kan tonen in Staff vind ik dat ook een reden voor een ban.
eens.

Citaat:

Ik ken dat topic verder niet, maar ik vraag me al meermaals af wat men nou precies bedoelt met 13 in een dozijn
Dertien in een dozijn; een doorsnee topic, iets wat er niet uitspringt of iets dergelijks. Wat mijn inziens hier ook het geval was

PS: laatste reactie van mij over dit onderwerp voor vandaag.
__________________
"BESTUUR TEGEN DE MUUR!"
theo tank is offline